KONST / Litografier / Färglitografi 11085384
nr 1108 5384
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Färglitografi, Marc Chagall (1887-1985), osignerad, 55x38
måndag 15 maj 2017
kl 18:26:32
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall